Odbierz pieniądze już dziś

Nasz system znajduje pożyczki dla ponad 150 000 aplikantów co miesiąc, na całym świecie.

Potrzebujesz szybkiego kredytu?Wypełnij formularz, to zajmie Ci tylko 3 minuty!

loader
Twoja wiadomość nie została wysłana.
Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z nami przez mail: info@volsor.com
Powrót do wniosku
RRSO wynosi od 0% do 2300%. Wysokość RRSO jest zależna od pożyczkodawcy który udzieli pożyczki. Reprezentatywny przykład:
Opłata rejestracyjna: 0,01 PLN; całkowita kwota pożyczki 1000 PLN; czas obowiązywania umowy 30 dni; oprocentowanie 0%; opłata przygotowawcza 0%; prowizja 274,00PLN; odsetki kapitałowe 8,20 zł; całkowita kwota do zapłaty 1282,21 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 1958,27,9%

Korzyści z naszej wyszukiwarki

advantage
Każdy może aplikować
advantage
Wszystko odbywa się online
advantage
100% dyskrecji gwarantowane
advantage
Przesyłanie danych jest absolutnie bezpieczne
advantage
Tylko zweryfikowane firmy kredytowe
advantage
Usługa jest bezpłatna!

Brak spłaty przed upływem dodatkowego terminu (patrz punkt 8) skutkuje zachowaniem negatywnego wpisu w BR na pięć kolejnych lat. Ten termin jest naliczany dopiero od daty ostatecznego uregulowania lub umorzenia długu (patrz art. 655a ust. 5 prawa bankowego). Jeżeli nie zachodzą podstawy do pięcioletniego zachowania wpisu (patrz punkt 8) zostanie on usunięty po wygaśnięciu zobowiązania.

System Bankowy Rejestr

Podobnie jak w przypadku BIK, Biura Informacji Gospodarczej mogą uzyskać informacje na nasz temat z systemu Bankowy Rejestr. Aktualnie taką funkcjonalność oferuje BIG Infomonitor – jedyne Biuro Informacji Gospodarczej współpracujące na tym polu ze Związkiem Banków Polskich. Zgłaszający (przedsiębiorca, konsument) do BIG wniosek o udostępnienie informacji z systemu Bankowy Rejestr musi uzyskać nasze upoważnienie.
 

Jak sprawdzić bankowy rejestr dłużników i co to jest?

Problemy z terminową spłatą kredytów czy zapłatą faktur mogą uniemożliwić zaciągnięcie nowych zobowiązań. Możemy trafić do różnych rejestrów niesolidnych dłużników. Jeśli w przeszłości powinęła nam się noga bądź sytuacja życiowa doprowadziła do tego, że nie regulowaliśmy płatności w terminie, a dziś wszystkie długi są już spłacone, możemy zadbać o wykreślenie z czarnej listy. Nie mówiąc już o tym, że na taką listę można się dostać w wyniku pomyłki.

Bankowy Rejestr - informacje ogólne

Podstawą prawną systemu Bankowy Rejestr jest art. 655 ust. 9 pkt 6. ustawy Prawo Bankowe. Tym samym system Bankowy Rejestr i BIK mają niemalże taką samą podstawę prawną. Dlaczego część mechanizmów systemu Bankowy Rejestr będzie znana użytkownikom, którzy znają tematykę BIK. W żadnym razie nie należy utożsamiać obydwu systemów! Pomimo iż mają tę samą podstawę prawną i pełnią podobną funkcję. Podstawą działania obu systemów są regulaminy, będące ściśle strzeżoną tajemnicą.

Wykreslenie z bazy BR - Bankowy Rejestr - Forum

Nie ma w tym nic trudnego. Jak sprawdzić bankowy rejestr dłużnikó w i co to jest, jeśli szukamy więcej informacji, wystarczy wejść na stronę Centrum Prawa Bankowego i Informacji. Na stronie znajdziemy telefon do biura obsługi klienta, gdyby pojawiły się wątpliwości. Wystarczy pobrać właściwy wniosek, dla osoby fizycznej bądź przedsiębiorcy. Raz na pó ł roku przysługuje nam raport podstawowy, bezpłatny. Po wypełnieniu wystarczy przesłać go na adres podany na wniosku.

JAK OTRZYMAĆ KREDYT?

  • Wykonaj kilka kroków we wniosku o pożyczkę na naszej stronie

  • Zaczekaj kilka sekund i sprawdź niezobowiązującą ofertę kredytową od naszego partnera

  • Przeczytaj i przyjmij do wiadomości warunki pożyczki, a następnie przejdź dalej

  • Podążaj za krokami weryfikacyjnymi wyszczególnionymi przez firmę pożyczkową

  • Otrzymaj pieniądze na swoje konto bankowe!

Opinie klientów

W ostatnim badaniu, niemal 100% naszych klientów było zadowolonych.

Kiedykolwiek potrzebuję gotówki, wiem że znajdę najlepszą ofertę w waszej wyszukiwarce pożyczek. Dzięki!

review
Edyta Janiak
zadowolony klient

Wasza wyszukiwarka pożyczek zaoszczędziła mi wiele czasu – już nie muszę wypełniać wielu formularzy na różnych stronach internetowych.Dodatkowo, niemal natychmiast otrzymałem pieniądze.

review
Damian Talarek
zadowolony klient

Pilnie potrzebowałam pieniędzy, aby zapłacić ślusarzowi. Ogromnie pomogliście i otrzymałam to, czego potrzebowałam.

review
Anna Duran
zadowolony klient

Wypełniłem formularz, a firma do której zostałem dopasowany wysłała mi pieniądze tego samego dnia. Tak jak mówią „jak w reklamie”!

review
Michał Kowalski
zadowolony klient

KONTAKT

Strona jest połączona z zautomatyzowanym systemem, będącym wyszukiwarką usług finansowych – w szczególności pożyczek, kredytów, chwilówek i podobnych produktów finansowych. System przetwarza zgłoszenia od klientów zainteresowanych usługami kredytowymi firm trzecich. Sam nie dostarcza przy tym, żadnych usług finansowych, a jedynie służy do łączenia ze sobą zainteresowanych stron. Nie jest także odpowiedzialny za wybraną metodę promowania tej strony internetowej, jest ona przeprowadzana przez zewnętrzne programy partnerskie. System nie jest odpowiedzialny za żadne decyzje które możesz podjąć na podstawie zawartości strony.
Wyloguj się
Twoja wiadomość została wysłana z powodzeniem
Twoja wiadomość nie została wysłana.
Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z nami przez mail: info@volsor.com
Powrót do wniosku

Aby wypisać się z biznesowej wysyłki, proszę wpisz swój adres mailowy

X
Zgadzam się na postanowienia Polityki Prywatności oraz Regulaminu
X
Zgadzam się na postanowienia Polityki Prywatności oraz Regulaminu